Guest Relations Supervisor, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. május 25. 14:41

A NOVOTEL BUDAPEST CENTRUM GUEST RELATIONS MUNKATÁRSAT KERES.

Feladatok:
•A szálloda vendégeivel való magas szintű törődés, illetve a VIP vendégeknek és törzsvendégeknek járó megkülönböztetett bánásmód biztosítása.
•A vendégvisszajelzések, vendégpanaszok szakszerű kezelése a vendégelégedettség biztosítása érdekében.
•Időnként szállodai recepciós feladatok ellátása professzionális szinten, a brand elvárásaival összhangban
•Biztosítja, hogy a szállodában tartózkodó vendégek szakszerű kiszolgálásban részesüljenek érkezésüktől, egészen a számlájuk kifizetéséig.

Elvárások:
•Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
•Jó problémamegoldó képesség
•Proaktív hozzáállás
•Segítőkész, kedves, energikus, empatikus személyiség
•Vendég - és minőségközpontú gondolkodás
•Szakirányú végzettség
•Minimum egy év szállodai tapasztalat
•Angol és legalább még egy idegennyelv ismerete
•Felhasználó szintű IT ismeretek (MS Office, szállodai Opera program)
•Pontos, igényes, dinamikus munkavégzés
•Kifogástalan megjelenés
•Csapatban való munka szeretete

(x)