Gyakornok/Asszisztens, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. december 11. 16:50

Az Adina Apartment Hotel Budapest gyakornokot/asszisztenst keres a recepció és szobafoglalás területére.

Főbb feladatok:
• Ajánlatok és visszaigazolások készítése a szobafoglalási sztenderdek alapján angol és magyar nyelven
• Foglalások szállodai szobafoglalási rendszerben (Hostware) történő rögzítése
• Ajánlatok nyilvántartása, aktualizálása
• Recepció munkájának támogatása: segítségnyújtás a vendégek számára; napi vendégigények teljesítése

Elvárások:
• Precizitás, fogékonyság az adminisztrációs feladatokra
• Jó kommunikációs készség
• Rugalmasság a feladatok elvégzésében
• Angol nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:
• Plusz egy nyelv ismerete előny
• Szállodai (iskolai) gyakorlat előny
• Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:
• Dinamikus munkahelyi környezet
• Hosszú távú munkaviszony
• Előrelépési lehetőség

Munkaidő:
8 óra/nap

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz