H2 Hotel Budapest | Front Office Agent

Forrás: turizmus.com

 2021. augusztus 30. 10:57

Szállodai recepciós munkakör egy nemzetközi márkát képviselő 157 szobás szállodában, összetartó csapat, sok tanulnivaló és tapasztalatszerzési lehetőség, összetett munkakör, humor a mindennapokban.

Főbb feladatok:

  • Vendég érkeztetése, utaztatása
  • Szállodai szoftver teljes körű használata
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Részlegekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Angol nyelvtudás
  • Vendégközpontúság
  • Mosolygós, nyitott, barátságos személyiség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó probléma megoldó készség
  • Igényes vagy önmagadra, a környezetedre és nem utolsósorban a munkádra

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További nyelvtudás
  • Opera rendszer ismerete
  • Szállodai, kiemelten recepciós tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Lendületes, jó kedvű összetartó csapat
  • Hosszú távú együttműködés, fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi vállalat, biztos háttér

Munkaidő: heti 40 óra/váltott műszak

Munkavégzés helye: H2 Hotel Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes, angol nyelvű önéletrajz