Hard Rock Hotel Budapest - BANQUET SUPERVISOR

Forrás: turizmus.com

 2022. május 02. 17:02

Csatlakozz hozzánk, és nyújtsunk együtt világszínvonalú kiszolgálást sztárvendégeinknek, érkezzenek bárhonnan is a világból!

A Hard Rock Hotel Budapest zeneimádó, professzionális, vendég- és szervizközpontú Banquet Supervisor kollégát keres belvárosi, 136 szobás különleges szállodájába.

Főbb feladataid lesznek:

  • Felügyeled a fantasztikus adottságokkal rendelkező Roxy meeting-termünkben megvalósuló rendezvényeink előkészületi és lebonyolítási folyamatait és tevékenységét, mindezt a város felett, a 7. emeletünkön, különleges adottságú környezetben
  • Rendezvényeink magas színvonalon történő kiszolgálásában aktívan részt is veszel, szorosan együttműködve szállodánk többi részlegével (sales, rezerváció, front, konyha, HK, műszak)
  • Nyomon követed a rendezvények adminisztratív - pénzügyi elszámolását és elszámoltatását

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Vendégek/vendéglátás iránti szenvedély
  • Kiemelkedő kommunikációs és szervezőkészség
  • Nyitott, segítőkész, dinamikus, rugalmas személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Angol nyelvtudás
  • F&B és F&B bankett területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű IT-ismeret (Office, Outlook, Simphony/Micros POS, Materials Control)

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Külföldön szerzett, F&B munkatapasztalat
  • Egyéb idegen nyelvek kommunikációképes ismerete
  • Más szállodai terület ismerete (az F&B mellett)

Amit kínálunk:

  • Alapbér + pótlékok+ szervizdíj
  • Professzionális helyszín a belváros tetején
  • Színes, változatos munka, fejlődési lehetőség
  • Hard Rock - dolgozói kedvezmény a világ összes Hard Rock kávézójába, szállodájába vagy kaszinójába, a próbaidő letelte után
  • Ingyenes étkezés
  • RockStar Award - havi, negyedéves, éves jutalom csapatunk sztárjátékosainak

Munkaidő: heti 40 óra, több műszakos beosztásban

Munkavégzés helye: 1065 Budapest, Nagymező u. 38.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Szakmai önéletrajz