Hard Rock Hotel Budapest - Karbantartó

Forrás: turizmus.com

 2021. október 19. 13:18

A Hard Rock Hotel Budapest karbantartót keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • A szálloda műszaki rendszereinek kezelése, időszaki karbantartása és felülvizsgálata, szervizelése, dokumentálása
  • A bejelentett meghibásodások kijavítása, vendégpanaszok kezelése
  • Megfelelő munkakörülmények biztosítása munkatársak számára
  • Liftek üzemeltetési feladatainak ellátása
  • Villamos (erős- és gyengeáramú), gépészeti rendszerek napi rendszerességgel történő ellenőrzése, üzemeltetése, karbantartása, szükség esetén javítása
  • Fűtő- és hűtőberendezések, klíma- és szellőző berendezések, melegvíz-szolgáltató berendezések kezelése, hibajavítása
  • HVAC-rendszerek működésének ellenőrzése és szabályozása
  • Tűzvédelmi rendszerek jogszabályi előírások szerinti ellenőrzése, felügyelete
  • ÁNTSZ-előírások szerint vízkezelő berendezések ellenőrzése, felügyelete
  • Preventív karbantartások koordinálása
  • Külsős munkavállalók munkájának ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakképzettség és szakmai tapasztalat épületgépészet és villanyszerelés területén (villanyszerelő végzettség előnyt jelent)
  • Elektromos és kéziszerszámok általános ismerete
  • Önálló, dinamikus munkavégzés
  • Pontos, igényes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Szakmailag felkészült és emberközpontú vezetés
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Pozitív, fiatal, dinamikus csapat
  • Egyedi munkakörnyezet egy vadonatúj szállodában
  • Globális Hard Rock-kedvezmények kávézókban,  a szállodában  és a kaszinóban

Munkavégzés helye: Budapest