Hard Rock Hotel Budapest - Reservation Agent

Forrás: turizmus.com

 2022. december 02. 11:10

A Hard Rock Hotel Budapest Rezervációs részlegére RESERVATION AGENT kollégát keres, közelmúltban nyílt belvárosi, 136 szobás, 5* csillagos, impozáns, zenei tematikájú szállodájába.

Főbb feladatok:

  • E-mailen és telefonon érkező foglalások kezelése, a rendelésállomány naprakészen tartása
  • Foglalásokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása
  • Kapcsolattartás vendégekkel, partnerekkel
  • Online foglalási csatornák kezelése
  • Reservation Supervisor munkájának segítése
  • Programajánlás, tájékoztatásnyújtás a Hard Rock márka minden szolgáltatási elvárásának megfelelően
  • Telefonos segítségnyújtás foglalásokkal kapcsolatban felmerülő kérdésekben
  • A Hard Rock Brand különböző, igazán egyedi programjainak ajánlása

Elvárások:

  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • 1-2 év szállodai tapasztalat elsődlegesen Front/Rezerváció területén
  • Angol nyelv magabiztos használata
  • OPERA rendszer ismerete
  • Nyitott, pozitív, barátságos személyiség
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Önálló, dinamikus és precíz munkavégzés
  • Kiváló csapatjátékos
  • Rugalmasság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Egyéb idegen nyelvek kommunikációképes ismerete
  • Más szállodai terület ismerete (a Front mellett)
  • 5*-os szállodai munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • „Backstage” munka egy nem mindennapi szállodában
  • Fejlődési és tanulási lehetőség, felelősségteljes munkával
  • Nemzetközi szállodalánc háttérmunkáinak megismerése
  • Megbízható, tisztességes munkáltatás
  • Személyzeti étkezés, SZÉP Kártya, munkába járás támogatása, egyéb juttatások
  • Kedvezmény a Hard Rock márka különböző egységeiben (pld Café, Hotel, Rock Shop)

Munkaidő: heti 40 óra, egy műszakos beosztásban, hétvégi munkavégzés előfordulhat

Munkavégzés helye: 1065 Budapest, Nagymező u. 38.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Szakmai önéletrajz, nettó fizetési igény megjelölésével