Házigazda, Köveskál

Forrás: turizmus.com

 2018. május 02. 16:39

A Stílusos Vidéki Szálloda szövetség egyik oszlopos tagja, a köveskáli Káli Art Inn keres munkatársat, a házigazda teendők megosztására, aki azonosulni tud a szálláshelyünk nem mindennapi stílusával, közel áll hozzá vagy szívügye a klasszikus értelemben vett vendéglátás, és szereti a kihívásokat.

Feladatok:
- irodavezetés (munkaügyek naprakészen tartása, pénztárgép kezelése, iratok rendszerezése, banki utalások, postázás)
- Vendég érdeklődések megválaszolása e-mailben, telefonon, személyesen
- Szállodai foglalási rendszer kezelése, számlázás, ki és bejelentkeztetés
- Vendég fogadása, szobába vezetés, tájékoztatás
- A házigazdák távollétében a helyettesítés, szállodavezetés.

Követelmények:
- idegen nyelv ismerete
- excel, word, outlook gyakorlati ismerete
- precíz munkavégzés, igényes külső megjelenés
- magabiztosság, lojalitás, diszkréció

Amit mi kínálunk: sok munka és sikerélmény egész évben 8 órás munkaviszonyban.

Fényképes önéletrajzot és bérigényt az alábbi emailcímre várunk:

(X)