Head of Revenue and Reservation

Forrás: turizmus.com

 2024. január 24. 17:30

Csatlakozz Európa egyik top szállodájának csapatához! Te vagy az ideális jelölt, ha személyiségeddel hozzá tudsz adni vendégeink tartózkodásához, elősegíteni a felejthetetlen élményeik megalkotását.

Főbb feladatok:

  • Online foglalási rendszerek és Channel Manager (D-edge) felügyelete
  • Saját Synxsis foglalási motor konfigurálása, karbantartása
  • Szálloda árazási stratégiájának kialakítása, nyomon követése
  • Szálloda és a hozzá kapcsolódó szolgáltatások belföldi és külföldi értékesítése
  • A rezervációs csapat irányítása
  • Riportok készítése
  • Konkurencia- és paritáselemzés (Lighthouse)
  • Részvétel a bevétel-tervezés folyamatában
  • Szoros együttműködés a szálloda többi részlegével

Elvárások:

  • Online foglalási rendszerek ismerete
  • Analitikus gondolkodás
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Min. 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete, egyéb nyelv ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Energikus, fiatalos munkahelyi környezet
  • Empatikus, professzionális vezetés
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest, I. kerület

Fényképes önéletrajzod a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail-címre várjuk: