Hilton Garden Inn szállodába keresünk Housekeeping Supervisort és Recepcióst!

Forrás: turizmus.com

 2023. május 18. 15:27

Housekeeping Supervisor főbb feladatai:

  • A szállodai szobák és közös helyiségek tisztaságának ellenőrzése
  • Szobalányok feladatainak koordinálása, munkafolyamataik megszervezése, beosztásuk elkészítése
  • Az esetleges műszaki hibák ellenőrzése
  • Fogyóeszközök fogyásának ellenőrzése és nyomon követése

Recepciós főbb feladatai:

  • Vendégek üdvözlése, regisztrálása
  • Vendégszámlák elkészítése
  • Vendégek panaszainak kezelése
  • Vendégek kérdéseinek megválaszolása és problémáik megoldása

Ideális jelöltünk:

  • Angolul beszél
  • Önállóan dolgozik

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Lehetőséged lesz fejlődni, tanulni ingyenes képzéseinken
  • Karriert építhetsz nálunk
  • Hosszú távú, stabil munkahely vagyunk
  • Munkaruhát biztosítunk számodra
  • A világ Hiltonjaiban óriási kedvezményeket kapsz
  • Csapatépítő tréningeken vehetsz részt
  • Napi étkezéseket biztosítunk
  • Hónap végi kifizetés
  • Műszakpótlékok
  • Cafeteria – havi SZÉP-kártya juttatás

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz