HK Manager

Forrás: turizmus.com

 2020. november 25. 09:00

Pre-opening csapatunkba HK Managert keresünk 2021. januári kezdéssel.

A 2021. tavasszal nyitó IntercityHotel Budapest a Keleti pályaudvarral szemben, a belvároshoz közel helyezkedik el, kiváló tömegközlekedési lehetőségekkel. 312 szobával, 5 konferenciateremmel, 220 férőhelyes mélygarázzsal, étteremmel és bárral várja vendégeit. Gazdag hagyományokat ápoló német vállalkozásként egy nemzetközi hálózat kialakításán és fejlesztésén dolgozunk, aminek Te is részese lehetsz.

Főbb feladatok:

  • A szobaasszonyok, takarítók felvétele, betanítása, képzése a szolgáltatási szint emelésének érdekében
  • A munkaerő tervezése és a terület teljes körű szakmai felügyelete
  • Anyag- és eszközbeszerzések, leltárak koordinálása
  • Együttműködés a szálloda társosztályaival
  • Terület adminisztrációs feladatainak ellátása

Elvárások:

  • 3- 5 éves szakmai és vezetői tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Szervezőkészség, jó kommunikáció
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet, jó csapat, stabil nemzetközi háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Kedvezményes dolgozói árak a szállodalánc szállodáiban
  • Személyzeti étkezés, munkaruha
  • Karácsonyi bónusz
  • Mobiltelefon
  • Nemzetközi karrierlehetőség, képzések
  • Egészségmegőrzési programok
  • Helyi BKK-bérlet

Fényképes önéletrajzzal várjuk a jelentkezéseket november 30-ig az alábbi e-mail-címen: