HK Manager

Forrás: turizmus.com

 2022. augusztus 10. 16:30

Budapesti, belvárosi, 110 szobás szálloda HK Manager-t keres!

Főbb feladatok:

  • Szállodai szobák és közösségi területek tisztaságának ellenőrzése és átvétele
  • Szobalányok betanítása és irányítása
  • Hatékony munkaidő beosztás készítése, beosztottak mindennapi munkájának felügyelete, ellenőrzése
  • Visszajelzés adása a dolgozók munkájával és teljesítményével kapcsolatban
  • Készlet folyamatos ellenőrzése, leltározási feladatok elvégzése
  • Csapattagok irányítása és motiválása
  • Folyamatos együttműködés a vezetőséggel és a beosztottakkal egyaránt

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai programok ismerete
  • Idegen nyelv (angol) társalgási szinten
  • Korábbi tapasztalat szállodaiparban
  • Korábbi vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Napi 8 órás munkavégzés, heti 5 napban
  • Napi egy meleg étkezés
  • Csapatépítő programok
  • Budapest közigazgatási határáig utazási költségtérítés

Munkaidő: Napi 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest

Önéletrajzodat bérigény megjelölésével az alábbi e-mail-címre várjuk: