Hotel Clark Budapest, RECEPCIÓS

Forrás: turizmus.com

 2020. január 15. 16:45

Az ideális jelölt hozzáad vendégeink tartózkodásához és elősegíti feledhetetlen élmények megalkotását. Ha a budai oldal szívében található lokációnk és Mr. Clark misztikus, trendi világa felkelti az érdeklődésedet, fedezd fel, mit rejt számodra az oroszlános ajtó.

Főbb feladatok:

  • Vendégekkel való kapcsolattartás, be- és kicsekkolás
  • Szolgáltatásainkról való tájékoztatás
  • Programok ismertetése és értékesítése
  • Operációs és adminisztratív feladatok ellátása
  • Aktív kommunikáció és együttműködés kollégákkal

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás, más nyelvismeret előny
  • Vendégközpontú, megoldásorientált gondolkodásmód
  • Alkalmas döntéseket hozni és végrehajtani

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Fidelio szoftver ismerete és használata
  • Külföldi tapasztalat az iparágban

Amit kínálunk:

  • Vidám, összetartó csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Kifinomult környezet
  • Személyzeti étkezés
  • Fejlődési lehetőség