Hotel könyvelő/Hotel Accountant - Accor-Pannonia Hotels Zrt.

Forrás: turizmus.com

 2019. november 21. 17:01

Az Accor-Pannonia Hotels Zrt. tapasztalt HOTEL KÖNYVELŐ/HOTEL ACCOUNTANT munkatársat keres mielőbbi munkakezdéssel.

Mik lesznek a feladataid?

  • Szállítói számlák kontírozása, könyvelése, utalása
  • Vevői folyószámla analitika egyeztetése
  • Hitelkártya-forgalmak, valutaforgalmak felvezetése, banki teljesítések kivezetése
  • Banki forgalmak pénzügyi teljesítése, kontírozása, könyvelése
  • Pénztárforgalom kontírozása és könyvelése
  • Árukönyvelés, beérkezett nem számlázott áruk ellenőrzése
  • Bevételek és hitelszámlák egyeztetése, könyvelése
  • Áfa-kimutatás készítése, egyes adók kiszámítása, könyvelése
  • Havi elhatárolások kalkulálása, könyvelése
  • Belső terhelési bizonylatok készítése
  • Bérfeladás ellenőrzése
  • Főkönyvi kivonat, kontrolling célú táblák készítése, egyeztetése
  • Jövedelmezőségi táblák készítése, egyeztetése a szállodaigazgatókkal
  • Havi zárási ellenőrzések és dokumentációk elkészítése
  • Szállodákkal való kapcsolattartás
  • Külső és belső auditok támogatása
  • Várható és terv adatok elkészítésében való segítség

Milyen készségeket keresünk?

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • 1-3 év releváns munkatapasztalat (teljes körű könyvelési feladatokkal)
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Analitikus készség

Mi jelenthet előnyt számodra a kiválasztás során?

  • Angol nyelvismeret
  • Szállodaiparban szerzett könyvelési tapasztalat
  • Oracle könyvelői program ismerete

Mit kínálunk?

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Érdekes, szektorspecifikus feladatok és projektmunkák
  • Modern, ergonomikus munkakörnyezet

Fényképes önéletrajzot a bruttó fizetési igény megjelölésével várjuk.