Hotel Manager, Balatonfüred

Forrás: turizmus.com

 2016. április 07. 13:54

Balatonfüred legújabb, hamarosan nyíló, exkluzív minőségű szállodájának vezetésére Hotel Manager-t (Szállodavezetőt) keresünk.

Ha szereted a szakmádat, a vendégeket és a kihívással járó feladatokat és dolgoztál már vezetőként felső kategóriás szállodában, akkor várjuk jelentkezésedet!

Feladatok:

  • A szálloda megnyitásához kapcsolódó előkészítő projektfeladatok ellátása.
  • A személyzet toborzás és kiválasztási folyamatának teljes koordinációja.
  • A szálloda operatív irányítása, a munkafolyamatok szervezése és ellenőrzése.
  • Aktív részvétel az értékesítésben és az árazási döntésekben.
  • A szálloda képviselete mind a vendégkapcsolatok, mind pedig a partnerek felé.
  • Az üzleti eredmények, bevételek és a költségek nyomon követése a folyamatos menedzsmentje.
  • Az időszakos riportok és beszámolók elkészítése.
  • A munkáltatói jogkör gyakorlása.

Elvárások:

  • Min. 2-3 év vezetői (középvezetői is) tapasztalat felső kategóriás szállodában
  • Jó kommunikációs képesség magyar és legalább egy idegen nyelven (német vagy angol)
  • Értékesítés orientált, vendégközpontú szemlélet
  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • Dinamikus, terhelhető személyiség
  • MS Office és a Hostware rendszer magabiztos használata
  • Balaton térségének ismerete és lakóhely a régióban

A munkakörhöz teljesítményarányos juttatási csomag, céges laptop és telefonhasználat tartozik.

Jelentkezni az alábbi e-mail címre elküldött fényképes önéletrajzzal és néhány soros szakmai
bemutatkozóval vagy motivációs levéllel lehet 2016. április 20-ig:

(x)