Hotel Manager - Siófoki újonan nyíló apartmanhotelbe

Forrás: turizmus.com

 2024. február 05. 07:00

Siófoki, 30 szobás luxus apartmanhotelünk, amely hamarosan megnyitja kapuit, Hotel Manager pozíciót hirdet. A leendő kollégánk felelős lesz a nyitás előkészületeiért és az induló csapat összeállításáért.

Főbb feladatok:

  • Heti, havi beszámolók készítése
  • Szállodai részlegek napi munkájának koordinálása, standardok betartásának felügyelete
  • Folyamatos kapcsolattartás a menedzsmenttel
  • Tárgyalások bonyolítása partnerekkel és beszállítókkal
  • Vendégvisszajelzések kezelése
  • Magas szintű vendégélmény biztosítása
  • Tulajdonosi szemlélettel kísérni a szálloda életét és biztosítani a hatékony és eredményes működést

Elvárások:

  • 2-3 év hasonló vezetői munkakörben szerzett gyakorlat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Proaktív, megvalósító attitűd
  • Vendégközpontú személetmód

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • SabeeApp PMS ismerete
  • Német nyelv

Amit kínálunk:

  • Exkluzív luxus termék és munkakörnyezet
  • Stabil szakmai háttér a folyamatos fejlődéshez
  • Versenyképes juttatások

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Siófok

Az állásra jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail-címen lehetséges: