Hotel Revenue Specialist

Forrás: turizmus.com

 2024. május 15. 07:00

Budapesti és vidéki szálláshelyek értékesítésével és bevételkezelésével foglalkozó cégünk keresi új kollégáját Hotel Revenu Specialist munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Revenue Managerek napi feladataiban segítség nyújtás
  • A portfólióhoz tartozó szállodák napi monitorozása
  • Online foglalási rendszerek, channel manager kezelése, esetenként paraméterezése
  • Statisztikák készítése
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Új csatornák integrálása
  • Online foglalási felületek ellenőrzése és karbantartása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • MS Office magas fokú ismerete
  • Extranetek, PMS rendszerek, Channel Manager programok ismerete, nyitottság az új programok kiismerésére
  • Önálló munkavégzés, jó kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Kiváló angol nyelvtudás, plusz egy idegen nyelv ismerete előny
  • Precíz, motivált munkavégzés
  • Hatékony problémamegoldó-készség
  • Képesség egyszerre több feladat/projekt futtatására, ellenőrzésére
  • Kreatív gondolkodás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Min. 2 éves szakmai tapasztalat szállodai értékesítés és/vagy operáció területén előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Professzionális környezet
  • Fiatal, lendületes, folyamatosan fejlődő csapat és céges háttér
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Csapatépítők

Munkaidő: Napi 8 óra / Heti 40 óra

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges az alábbi e-mail-címen