Hotel Sales Manager, Balatonkenese

Forrás: turizmus.com

 2020. május 07. 17:00

Az Accent Hotel Management csapata munkatársat keres négyévszakos, balatoni wellness- és konferenciaszállodájába Hotel Sales Manager pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Érezd jól magad köztünk, szeresd a szállodát és szeresd a Balatont, ahogy mi szeretjük!
  • Mondd el másoknak is, hogy ők miért szeretnék: térképezd fel a szálloda lehetséges egyéni és üzleti ügyfeleit, utazási irodás partnereit és építs ki velük együttműködést!
  • Légy a csapatod kapitánya, irányítsd szakmai munkájukat és mutass nekik követendő példát!
  • Könnyítsd meg a partnerek életét azzal, hogy teljesíted elképzeléseiket a szállodánkban!
  • Precízen vezesd a munkád eredményeit, mert tudod: a szó, elszáll…!
  • Fejleszd velünk együtt a szálloda értékesítési politikáját!
  • Aktívan vegyél részt az ügyfélszerzésben!
  • Bonyolíts le profin tárgyalásokat és szerződéskötéseket!
  • Ismerd meg meglévő partnereinket és tartsd velük aktívan a kapcsolatot!
  • A rendezvények és akciók előkészítése, bonyolítása és nyomon követése legyen kiemelt fontosságú számodra!
  • Kövesd a szakmai trendeket, a konkurenciát és a szállodaláncunk irányvonalait!

Elvárások:

  • Legalább 3 éves, szállodaiparban szerzett értékesítési tapasztalat
  • Legalább egy 1 év szállodai értékesítési vezetői gyakorlat
  • A folyékony angoltudás elvárás, a német tudás előny
  • MS Office programok kiváló ismerete
  • Önállóság és döntésképesség
  • Határozottság és motiváltság
  • Kiváló együttműködési képesség
  • Terhelhetőség
  • Vendégorientáltság

Munkaidő:
Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
Balatonkenese

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Magyar és/vagy angol nyelvű önéletrajz