Housekeeping Manager

Forrás: turizmus.com

 2022. január 27. 16:55

Housekeeping vezetőt keres a NETIZEN Budapest Centre Hotel.

Főbb feladatok:

  • Tisztaság, rend, higiénia fenntartása, a szobaegységek folyamatos tisztán tartásának megszervezése, ellenőrzése
  • Szobatakarítók munkájának ellenőrzése, feladataik koordinálása, szobák ellenőrzése
  • Szobabekészítések kezelése
  • Tisztítószerek, vegyszerek kezelése
  • Tiszta és szennyes textíliák kezelése
  • Leltárak készítése
  • Kapcsolattartás beszállítókkal/mosodával, mosatási folyamat koordinálása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat.
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • Vendég- és minőségközpontú gondolkodásmód
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Minimum alapfokú angol vagy orosz nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Munkaruha, melegétkezés
  • Fejlődési és továbblépési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat, elegáns környezetben történő munkavégzés.
  • Versenyképes fizetés, bónuszprogram

Munkaidő: Napi 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest, Blaha Lujza tér

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar vagy angol nyelvű önéletrajz