Housekeeping Manager, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. július 01. 12:25

Az Ibis Budapest Heroes Square Housekeeping Manager kollégát keres.

Az Ibis munkavállaló büszke a márkára és annak sajátosságaira, amelyek az egyszerűség, korszerűség és a jó közérzet. Változatos, felelősségteljes vezetői munka, fiatalos dinamikus munkakörnyezet, fejlődési lehetőség.

Főbb feladatok:

  • A szállodai takarítási feladatok teljes körű megszervezése, ellenőrzése és koordinálása.
  • Kapcsolattartás a külsős beszállítókkal, szolgáltatókkal.
  • Tervezés és gazdálkodás a HK területén felmerülő költségekkel és munkaerővel.

Elvárások:

  • Jó szervezőkészség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Gondos, igényes munkavégzés
  • Csapatmunka szeretete
  • MS Office és szállodai Opera program ismerete alapfokon
  • Legalább középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás előny, de nem feltétel
  • 5 év Housekeeping területén szerzett tapasztalat
  • 2 év csapatvezetési gyakorlat

A pozíció elnyeréséhez előny:
Egyéb nyelvismeret

Amit kínálunk:
Teljesen bejelentett munka, melegétkeztetés, munkaruha.

Munkaidő:
Teljes munkaidő