Housekeeping Manager, T62 Hotel

Forrás: turizmus.com

 2020. január 24. 13:24

Az Accent Hotels által üzemeltetett T62 Hotel munkatársat keres Housekeeping Manager pozícióba.

Főbb feladatok:

  • A szálloda Housekeeping részlegének szakmai felügyelete, irányítása, gazdaságos üzemeltetésének biztosítása
  • A külső beszállítókkal és szolgáltatókkal jó kapcsolat kiépítése és fenntartása
  • Aktív gondoskodás a vendégekről, rendszeres tájékozódás a vendégek igényeiről, és gondoskodás azok teljesítéséről
  • A Front Office-szal történő rendszeres kapcsolattartás, a várható foglaltság és forgalom felmérése, a feladatok egyeztetése, lebonyolítása

Elvárások:

  • Udvariasság, ápoltság, pontos és igényes munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Jó kommunikációs készség, erős szervező- és önálló problémamegoldó készség, terhelhetőség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, dolgozói kedvezmények, napi egyszeri étkezés
  • Kötetlen munkarend
  • Hosszú távú, stabil munkahely, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, fiatalos lendületes csapat