Housekeeping Manager - The Three Corners Hotels Budapest

Forrás: turizmus.com

 2023. január 26. 16:16

Főbb feladatok:

  • Szállodai szobák, valamint közös területek takarításának ellenőrzése
  • Szobalányok, takarítók munkájának irányítása és ellenőrzése, beosztások készítése
  • Műszaki hibák kijavíttatása és ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a szálloda egyéb részlegeivel
  • Textíliamosatás koordinációja
  • Részleggel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Árurendelés, készletgazdálkodás, leltárvezetés
  • Külsős partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Jó problémamegoldó képesség, pontos és önálló munkavégzés
  • Korábbi Housekeeping supervisor vagy manager tapasztalat (1-3 év)
  • Megbízható, felelősségteljes és határozott fellépés
  • Barátságos, nyitott személyiség, vendégcentrikus gondolkodásmód

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai szoftverek ismerete
  • Angol, egyéb nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkahely
  • Teljes munkaidős állás
  • Versenyképes havi bérezés, plusz havi bónusz
  • Igényes környezet, személyzeti étkezés
  • Megfelelő munkaeszközök
  • Szakmailag felkészült, lendületes csapat
  • Könnyen megközelíthető belvárosi munkahely

Munkaidő: Teljes állás

Munkavégzés helye: Budapest, belváros

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz