Housekeeping Supervisor

Forrás: turizmus.com

 2021. július 12. 16:34

Housekeeping Supervisor munkakörbe keressük új munkatársunkat a nemzetközi Corinthia szállodalánchoz tartozó óbudai Thermal Hotel Aquincum csapatába.

Főbb feladatok:

  • A szobalányok munkájának ellenőrzése és irányítása
  • Munkatársak eligazítása, új kollégák betanítása
  • A szálloda minőségi sztenderdjeinek való megfelelés folyamatos ellenőrzése
  • Vendégszobák naponkénti ellenőrzése
  • Raktárak feltöltésének ellenőrzése (segédanyag, fogyóeszköz)

Várunk csapatunkba, ha:

  • szállodai tapasztalattal rendelkezel housekeeping területen;
  • társalgási szinten beszélsz angolul;
  • önállóan, precízen, megbízhatóan és lelkiismeretesen végzed munkádat.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi szállodalánc által nyújtott stabil hátteret biztosítunk már 30 éve, ahol megbecsüljük és elismerjük a munkádat
  • Térítésmentes étkeztetést biztosítunk számodra saját étkezőnkben
  • Bejelentett foglalkoztatást biztosítunk

Munkaidő: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1036 Budapest Árpád fejedelem útja 94.

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal várjuk az alábbi e-mail-címünkre :