Housekeeping Supervisor

Forrás: turizmus.com

 2021. július 29. 14:45

Housekeeping Supervisor munkakörbe keressük új munkatársunkat a Hilton Garden Inn Budapest City Centre csapatába.

Főbb feladatok:

  • A szobalányok munkájának ellenőrzése és irányítása
  • A napi beosztás kiadása
  • Munkatársak eligazítása, új kollégák betanítása
  • A szálloda minőségi sztenderdjeinek való megfelelés folyamatos ellenőrzése
  • Vendégszobák naponkénti ellenőrzése
  • Raktárak feltöltésének ellenőrzése (segédanyag, fogyóeszköz)
  • Szobában hagyott tárgyak nyilvántartás
  • Szükség esetén szobatakarítás

Várunk csapatunkba, ha:

  • szállodai tapasztalattal rendelkezel housekeeping területen,
  • társalgási szinten beszélsz angolul,
  • önállóan, precízen, megbízhatóan és lelkiismeretesen végzed munkádat.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi szállodalánc által nyújtott stabil hátteret biztosítunk, ahol megbecsüljük és elismerjük a munkádat
  • Térítésmentes étkeztetést biztosítunk számodra saját étkezőnkben
  • Bejelentett foglalkoztatást biztosítunk
  • Bonus programok, ingyenes tanulási lehetőség
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Budapest