Housekeeping Supervisor

Forrás: turizmus.com

 2021. szeptember 17. 17:19

A The Ritz-Carlton, Budapest a Marriott szállodalánc első luxusszállodája Magyarországon, mely Budapest szívében helyezkedik el. Az épületben a város történelmi elemei keverednek a modern kultúrával.

Szállodánkban a vendégeknek nyújtott őszinte gondoskodás és kényelem a legkiemelkedőbb küldetésünk. Azokat a potenciális kollégákat keressük, akiknek a szenvedélye a vendéglátás és szállodaipar, akik hajlandóak több erőfeszítést is megtenni annak érdekében, hogy vendégeink utazását varázslatosabbá tegyék.

Csatlakozz Budapest egyik legszínvonalasabb szállodájához! Légy részese egy kiváló nemzetközi csapatnak és a világ legnagyobb hotelláncának.

Főbb feladatok:

  • Műszakok felügyelete és irányítása, beosztások elkészítése
  • Szállodaszobák és közös helyiségek tisztaságának ellenőrzése
  • Vendégekkel való problémák megoldása
  • Diszpécseri feladatok

Elvárások:

  • Minimum középfokú szintű angol nyelvtudás
  • Legalább 1-2 éves tapasztalat hasonló pozícióban
  • Önállóság
  • Csapatjátékosság
  • Problémamegoldás
  • Figyelmesség a vendégek kimondott és kimondatlan igényeire

Amit kínálunk:

  • 8 órás bejelentett munka
  • BKK bérlet a próbaidő lejárta után
  • Műszakpótlékban való részesedés
  • Fizetett szabadság és betegszabadság
  • Munkaruha és annak tisztíttatása
  • Műszak alatti étkezés biztosítása
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Cégen belüli nemzetközi transzferálási lehetőség
  • Cégen belüli dolgozói kedvezmények

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye: 1051 Budapest, Erzsébet tér 9-10.

Angol vagy magyar nyelvű önéletrajzod, kérünk, az alábbi e-mail-címre küldd el: