Housekeeping Supervisor

Forrás: turizmus.com

 2022. július 02. 10:00

A székesfehérvári, négycsillagos Hotel Magyar Király Housekeeping Supervisort keres.

Főbb feladatok:

  • A szállodai szobák és közösségi területek rendszeres ellenőrzése, tisztán tartása
  • Szobalányok munkájának nyomon követése, támogatása, motiválása a vendégelégedettség növelésére
  • Szobalányok munkarendjének elkészítése
  • Vendégpanasz kezelése és megoldása
  • Higiéniai és biztonsági szabályok betartatása
  • Műszaki hibák javíttatása, ellenőrzése

Elvárások:

  • Korábbi tapasztalat szállodai takarítás területén
  • Vendégorientált gondolkodás
  • Jó szervező- és önálló problémamegoldó készség
  • Igényes, pontos és precíz munkavégzés
  • Ápolt megjelenés, jó állóképesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Megbízhatóság
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Versenyképes ágazati jövedelem
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Színvonalas szállodai környezet

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével