Housekeeping Supervisor

Forrás: turizmus.com

 2022. július 04. 18:20

A LUA Resort***** Balatonfüred azonnali kezdéssel keres Housekeeping Supervisort csapata bővítésére.

Főbb feladatok:

  • Szobalányok munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Minibárfogyások ellenőrzése, nyilvántartása, terhelések elvégzése
  • Beosztás készítése, adminisztratív feladatok ellátása
  • Közös területek és szobák folyamatos ellenőrzése
  • VIP-bekészítések intézése
  • Textília kezelése

Elvárások:

  • Minimum 2 év Housekeeping területen szerzett tapasztalat, legalább 4*-os szállodában
  • Kitartó, teherbíró személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware szállodai szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, teljes munkaidős, határozatlan idejű szerződés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkaruha
  • Barátságos, modern munkahelyi légkör
  • Kedvezményes üdülési lehetőség partnerszállodáinkban
  • Dolgozói étkezés
  • Munkába járás támogatása

Munkaidő: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Balatonfüred

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal várjuk!