Housekeeping Supervisor

Forrás: turizmus.com

 2023. március 16. 16:05

A belvárosi, 137 szobás D8 Hotel Housekeeping Supervisor állásra várja a jelentkezéseket.

Főbb feladatok:

  • Szobalányok munkájának megszervezése, beosztás készítése, munka koordinálása, ellenőrzése, prioritások kezelése, napi operatív feladatok ellátása
  • Sztenderdek alapján a munkafolyamatok személyre szabott meghatározása; a munka ellenőrzése
  • Havi leltárak készítése
  • Kapcsolattartás a részlegekkel / kiemelten a recepcióval és a karbantartási részleggel
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, alvállalkozókkal, áru és szolgáltatások megrendelése és adminisztrációja
  • Aktív részvétel a heti vezetői értekezleteken

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat. Előny a szállodai tapasztalat.
  • Gyakorlati takarítási tapasztalat
  • Új munkatársak oktatása
  • Képesség a másik housekeeping supervisorral való támogató együttműködésre
  • Képesség kis csapat vezetésére, irányítására, motiválására
  • Biztonsági és higiéniai irányelvek ismerte és betartatása
  • Szervezési készség
  • Excel használói szintű ismerete
  • Alapszintű angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú modern szálloda a belváros közepén
  • 8 órás, bejelentett munkaviszony
  • Fiatalos jókedvű munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Étkezési támogatás

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: D8 Hotel