Housekeeping supervisor

Forrás: turizmus.com

 2023. május 18. 15:33

Bővülő csapatunkba új munkatársat keresünk!

Főbb feladatok:

  • A housekeeping részlegének irányításában való részvétel, a takarítási feladatok megszervezése.
  • A szobák takarításának ellenőrzése a szálloda meghatározott színvonalának megfelelően.
  • Folyamatos kapcsolattartás a szálloda más részlegeivel a zökkenőmentes működés biztosítása érdekében.
  • Biztosítja a housekeeping személyzet megfelelő szakmai felkészültségét. Elvégzi az új kollégák betanítását és a vezetése alá tartozó munkatársak fejlesztését, támogatását és motiválását.
  • Folyamatosan nyomon követi vendégértékelések alakulását. Monitorozza az értékeléseket és javaslataival törekszik a vendégélmény maximalizálására.
  • Koordinálja a szálloda működtetéséhez szükséges anyagok rendelését, vételezését és megfelelő készletezését. Részt vesz a szállodai textília és tisztítószer leltározásában.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 2 év munkatapasztalat supervisor pozícióban
  • Vendégközpontúság, pontosság és precizitás
  • Csapatjátékos attitűd, kiváló együttműködési képesség
  • Elkötelezettség a magas színvonalú vendéglátás iránt
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Az elvártnál magasabb szintű angol nyelvtudás
  • Spanyol nyelvtudás
  • 2 évnél hosszabb idejű munkatapasztalat supervisor pozícióban

Amit kínálunk:

  • Belvárosi munkahely
  • Folyamatos munkarend
  • Ingyenes munkahelyi étkezés
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Barátságos, összetartó csapat
  • 50%-os munkatársi kedvezmény a cégcsoport vendéglátóegységeiben történt fogyasztásra

Munkaidő: heti 5 nap, 8:00-16:30

Munkavégzés helye: Budapest belváros

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • A jelentkezéshez, kérlek, küldd el önéletrajzodat