Housekeeping Supervisor – 12Revay Hotel - Budapest

Forrás: turizmus.com

 2023. február 20. 16:05

Az Accent Hotels üzemeltetésében akár azonnali kezdéssel keressük munkatársunkat!

Főbb feladatok:

  • Szállodai szobák takarítása, ágyneműk, törölközők cseréje
  • Szobák, közös területek tisztaságának, rendezettségének ellenőrzése
  • Szobalányok munkájának koordinálása, munkalapok megírása
  • Textilszállítások regisztrálása, adminisztratív feladatok
  • Tisztítószerek, fogyóeszközök mennyiségi, minőségi ellenőrzése, leltározásban való részvétel
  • Szoros kapcsolattartás a szálloda többi részlegével a hatékony munkavégzés érdekében

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, vendégközpontúság
  • Önálló, alapos, precíz munkavégzés
  • Maximális megbízhatóság és rugalmasság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Idegennyelv- és Hostware-ismeret

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés teljes bejelentéssel
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas munkarend
  • Szakmai fejlődés
  • Szállodaláncon belüli előrelépési lehetőség és kedvezményes szállásfoglalási lehetőség (Accent Hotels)

Munkaidő: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, Révay utca 12.

Jelentkezni fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail-címen: