Housekeeping Supervisor, Accor-Pannónia Hotels Zrt. Novotel Budapest Centrum

Forrás: turizmus.com

 2019. április 02. 10:59

FELADATOK:
• A felügyeletére bízott szobalányok irányítása
• A szálloda közösségi tereinek ellenőrzése, folyosók, raktárak, valamint a szobák és a minibár készlet ellenőrzése
• A housekeeping területéhez kapcsolódó napi operációs feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:
• Vendégek iránti szenvedély
• Alapos, precíz munkavégzés
• Kiváló szervezőkészség
• Jó kommunikációs és empatikus készség
• Csapatban való munka szeretete
• Angol nyelvismeret
• Felhasználó szintű IT ismeretek (Opera, word, excel)

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
• Housekeeping területen megszerzett gondnoknői tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:
• Kellemes környezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint, egy megbízható nagyvállalatnál
• Fejlődési és továbblépési lehetőség
• Ingyenes étkezés
• Munkába járás költségtérítése Budapesten kivüli bejáráskor
• Törzsgárda jutalom, kimagasló teljesítmény elismerése
• Beiskolázási támogatás
• Rendezvények, programok dolgozóknak és családtagjaiknak

Jelentkezni önéletrajzzal lehetséges:

(X)