Housekeeping supervisor, Avenue Hostel

Forrás: turizmus.com

 2017. július 18. 14:34

Kapacitás növekedés miatt bővítjük fiatalos csapatunkat a meghirdetett pozíció betöltésével.

Főbb feladatok:
○ A takarító, ágyhúzó, mosodás, karbantartó csapattagok közvetlen irányítása, motiválása
○ A hostel napi housekeeping folyamatainak felügyelete
○ Együttműködés a hostel vezetésével és a többi egységgel
○ Visszajelzés a csapattagoknak a munkájuk minőségét illetően
○ Adminisztrációs rendszerek használata
○ Beszámolók készítése
○ Új csapattagok interjúztatása, betanítása
○ Vendégélmény és hatékonyság növelő változtatások indítványozása és
bevezetése
○ Hostel általános jó állapotának biztosítása
○ Partnerekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás

Elvárások:
○ Vezetői tapasztalat
○ Jó kommunikációs képesség, angol és magyar nyelven
○ Képesség priorizálni és a hirtelen felmerülő problémákat jól kezelni.
○ Szeress és tudj visszajelzéseket adni a csapattagok munkáját illetően
○ Légy nyitott a vezetőség magas minőség érdekében hozott döntéseinek
gyakorlatba ültetésében
○ Türelem és kedv a housekeeping csapatot (minden nap 6-8 fő) irányítani,
tanítani, motiválni
○ Légy képes az önálló munkavégzésre és felelős gondolkodásra
○ Képes legyél arra, hogy a vezetés által megállapított minőségi sztenderdeket a rád bízott csapatokkal elérd

Szükséges nyelvtudás:
○ Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
○ Magyar - Anyanyelvi szint

Előnyt jelent:
○ hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
○ Lelkes, motivált csapatot, folyamatos szakmai fejlődést
○ Kreatív, kihívásokkal teli mindennapokat
○ Versenyképes fizetést, extra bónuszokkal
○ Előrelépési lehetőséget

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk a megpályázott pozíció feltüntetésével:

(x)