Housekeeping Supervisor, Budapest, 13. kerület

Forrás: turizmus.com

 2020. február 10. 16:00

A Park Inn by Radisson Budapest szálloda housekeeping részlegére supervisor munkatársat keresünk.

Főbb feladatok:

  • Szobalányok, vendégtér-takarító és mosodai munkatársak munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a szálloda részlegeivel a szálloda zökkenőmentes működésének biztosítása érdekében
  • Munkalapok megírása, munkafolyamatok megszervezése
  • Anyagrendelések leadása

Elvárások:

  • Housekeeping területen megszerzett pár éves tapasztalat
  • Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • HK supervisor, gondnoknői munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Biztos, hosszú távú munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiváló, nemzetközi szállodai munkakörnyezet
  • Összetartó, jó hangulatú csapat
  • Munkaruhát biztosítunk

Munkaidő:
Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
A jelentkezéseket a következő e-mail címre várjuk: job.bp@parkinn.com