Housekeeping Supervisor, Ibis Budapest Heroes Square

Forrás: turizmus.com

 2019. július 24. 11:15

A Hősök terénél elhelyezkedő 139 szobás Ibis Budapest Heroes Square szálloda Housekeeping Supervisort keres.

Housekeeping Supervisor kollégát keresünk, aki a műszakjában

  • a szobalányokat irányítja, napi feladataikat elosztja és ellenőrzi az elvégzett munkájukat, emellett folymatosan visszajelzést ad nekik, segíti fejlődésüket és elköteleződésük kialakulását;
  • a szálloda közösségi terei és a folyosók, raktárak stb. takarítási munkálatait megszervezi, a tisztaságot ellenőrzi;
  • a housekeeping területéhez kapcsolódó napi adminisztrációs feladatokat ellátja.

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Dinamizmus, rugalmasság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Gondos, igényes munkavégzés
  • Csapatmunka szeretete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • MS Office és szállodai Opera program ismerete előny, de nem feltétel
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Kifogástalan megjelenés
  • Legalább középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Változatos munka
  • Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
  • Összetartó, barátságos csapat
  • Fejlődési lehetőség

Munkaidő:
Teljes munkaidő

Jelentkezni regisztrációt követően az alábbi linken lehetséges: