Housekeeping Supervisor (Mystery Hotel Budapest)

Forrás: turizmus.com

 2022. augusztus 09. 09:59

A Mystery Hotel Budapest szálloda leendő munkatársát keresi Housekeeping Supervisor munkakörbe. Amennyiben szívesen dolgoznál egy csodálatos környezetben és szeretnél egy barátságos csapat tagja lenni, jelentkezz hozzánk!

Főbb feladatok:

  • A szobalányok napi munkájának koordinálása és ellenőrzése
  • Szállodai szobák és közterületek tisztaságának ellenőrzése, a tisztaság magas színvonalának biztosítása
  • Kapcsolattartás a szálloda részlegeivel a szálloda zökkenőmentes működésének biztosítása érdekében
  • Egyéb, a pozícióhoz kapcsolódó feladatok ellátása

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Nyitottság, rugalmasság és megbízhatóság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodában szerzett tapasztalat
  • Ukrán/orosz nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Teljes bejelentés, versenyképes jövedelem
  • Munkába járási támogatás
  • Családias és szuper csapat
  • Csapatépítő programok

Munkaidő: Napi 8 óra

Munkavégzés helye: Mystery Hotel Budapest, 1064 Budapest, Podmaniczky u. 45.