Housekeeping Supervisor- Park Inn by Radisson**** Budapest

Forrás: turizmus.com

 2023. február 09. 07:00

A Park Inn by Radisson Hotel Budapest**** szálloda felvételt hirdet Housekeeping Supervisor munkakörben.

Főbb feladatok:

  • A Housekeeping-csapat irányítása, feladatok szervezése, szobák kiosztása
  • Beosztás készítésében segítség a Housekeeping-vezetőnek
  • Előre tervezés munka kiosztására és idő beosztására

Elvárások:

  • Housekeepinges tapasztalat megléte
  • Elhivatottság
  • Jó szervezőkészség
  • Terhelhetőség
  • Precíz munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • 100%-ban bejelentett állás
  • Versenyképes fizetés
  • Fizetett szabadság
  • Munkaruha biztosítása
  • Dolgozói étkezés
  • Ingyenes parkolás
  • Utazási támogatás vidékről járóknak, benzin/bérlet

Munkaidő: Teljes, 8 órás műszakok

Munkavégzés helye: Park Inn by Radisson Budapest – XIII. kerület (busz, metro, vonat)

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz