Housekeeping Supervisor - Teljes vagy részmunkaidőben

Forrás: turizmus.com

 2022. június 15. 14:30

Főbb feladatok:

  • A szobák ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a recepcióval és a Housekeeping Managerrel
  • Felelős a szállodai szobai gépek és berendezések rendszeres ellenőrzéséért, hogy a biztonságos üzemeltetési feltételek biztosítottak legyenek
  • Betartja és betartatja a baleset- és munkavédelmi rendszabályokat

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Minimum alapfokú angol nyelvtudás
  • Vendégközpontú hozzáállás
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Precíz munkavégzés
  • Önállóság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • 4-5 csillagos szállodában, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség, tréningek
  • Ingyenes munkahelyi étkezés
  • Különböző dolgozói kedvezmények igénybevétele
  • 50%-os kedvezmény a Párisi Passage Café & Brasserie-ben
  • Hyatt szállodaláncon belüli nemzetközi szálláskedvezmények

Munkaidő: heti 40/30/20 óra

Munkavégzés helye: Párisi Udvar Hotel Budapest Part of The Unbound Collection by Hyatt

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, önéletrajzát az alábbi e-mail-címre várjuk: