Housekeeping Supervisor - The Three Corners Hotels Budapest

Forrás: turizmus.com

 2023. január 10. 07:00

Csatlakozzon dinamikusan fejlődő szakmai csapatunkhoz, Budapest belvárosában.

Főbb feladatok:

  • Szállodai szobák, valamint közös területek takarításának ellenőrzése
  • Szobalányok, takarítók munkájának irányítása és ellenőrzése
  • Műszaki hibák kijavíttatása és ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a szálloda egyéb részlegeivel
  • Textíliamosatás koordinációja
  • Részleggel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Jó problémamegoldó képesség, pontos és önálló munkavégzés
  • Megbízható, felelősségteljes és határozott fellépés
  • Barátságos, nyitott személyiség, vendégcentrikus gondolkodásmód

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Sabeeapp ismerete
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Korábbi Housekeeping supervisor tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkahely
  • Teljes munkaidős állás
  • Versenyképes havi bérezés, plusz havi bónusz
  • Igényes környezet, személyzeti étkezés
  • Megfelelő munkaeszközök
  • Szakmailag felkészült, lendületes csapat
  • Kiváló tömegközlekedés, könnyen megközelíthető belvárosi munkahely

Munkaidő: Teljes állás

Munkavégzés helye: Budapest, belváros

A jelentkezéshez küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail-címre: