A római-parti Holiday Beach Budapest Hotel Housekeeping-vezetőt keres

Forrás: turizmus.com

 2021. október 27. 17:20

Főbb feladatok:

  • A szálloda housekeeping részlegének részlegének irányítása
  • A szállodai szobák, a fitnesz- és konferenciatermek, valamint a közös helyiségek napi takarításának megszervezése és ellenőrzése, a munkafolyamatok meghatározása
  • A szobalányok napi munkájának irányítása, külső munkaerő koordinálása
  • Szükség esetén részvétel a napi takarítási feladatokban
  • Időszakos leltár lebonyolítása (tisztítószer, textília)
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Egyéb, a részleghez tartozó feladatok koordinációja
  • A részleg teljes körű adminisztrációs és operációs feladatainak ellátása

Elvárások:

  • Szállodában megszerzett minimum 3 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Vendégcentrikus magatartás
  • Rugalmasság
  • Magas szintű szervezői és vezetői képesség
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete
  • Kitűnő kommunikációs képesség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Idegen nyelv ismerete
  • Flexys szállodai szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Személyzeti étkezés
  • Modern munkakörnyezet

Munkaidő: heti beosztás szerint

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes, szakmai önéletrajz