Housekeeping-vezető

Forrás: turizmus.com

 2022. január 03. 16:50

Budapest belvárosában található szállodánk csapatába keresünk motivált, vendégközpontú Housekeepning Manager kollégát.

A vezetői csapat tagjaként a következő feladatok várnak az új kollégára:

  • Szobalányok, supervisorok munkájának beosztása és irányítása
  • Szobalányok és supervisorok munkájának ellenőrzése
  • A tisztaság magas színvonalának ellenőrzése, biztosítása a szálloda teljes területén
  • Együttműködés a többi részlegvezetővel
  • A szállodai sztenderdek betartása és betartatása
  • Munkavégzés csapatjátékosként
  • Részvétel az új kollégák kiválasztásában és betanításában
  • Eszközök és fogyóeszközök ellenőrzése és pontos nyilvántartása
  • Vendégelégedettség biztosítása

Elvárások:

  • Vendégközpontú magatartás
  • Flexibilitás minden téren
  • Tapasztalat minimum 4 csillagos szálloda Housekeeping-vezetőjeként
  • Angol nyelvtudás
  • Barátságos jellem
  • Megbízhatóság
  • Precizitás, odafigyelés, igényesség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Ukrán vagy orosz nyelv ismerete
  • Opera PMS rendszer ismerete
  • Több éves releváns szakmai tapasztalat
  • 5 csillagos szállodai tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes, bejelentett jövedelem
  • Jó csapat, jó kollégák, jó vezetők

Munkaidő: Teljes 8 órás

Munkavégzés helye: Budapest

Fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével várjuk jelentkezését angol és magyar nyelven, az alábbi e-mail-címen: