Housekeeping vezető, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. szeptember 01. 13:00

Az Adina Apartment Hotel Budapest housekeeping vezetőt keres.

Főbb feladatok:
• A szálloda housekeeping részlegének irányítása, az apartmanok, a fitneszterem és uszoda, valamint konferenciatermek és a közös helyiségek napi takarításának szervezése.
• A szobalányok, emeleti londiner, uszodamesterek munkájának irányítása, külső munkaerő koordinációja.
• Megfelelő áru- és eszközkészlet folyamatos biztosítása. Raktárkészletek kezelése, megrendelések lebonyolítása, ellenőrzése, kapcsolattartás a szállítókkal.
• Folyamatos kapcsolattartás a társterületekkel (recepció, szobafoglalás, bankett és műszak).
• Egyéb feladatok koordinációja: vendégmosatás, személyzeti mosatás, rovarirtás, havi vízmintavétel, szálloda kertjében növényápolás.
• Időszakos leltárak lebonyolítása: fogyóeszköz, tisztítószer, textília. Az ehhez kapcsolódó selejtezési feladatok elvégzése.

Elvárások:
• Szállodában megszerzett releváns gyakorlat
• Kitűnő kommunikációs és problémamegoldó képesség
• Angol nyelvtudás
• Rugalmasság, magas szintű szervezőkészség, vezetői képességek
• Vendégcentrikus beállítottság
• Pozitív, kiegyensúlyozott személyiség
• Számítógépes ismeret, Hostware ismerete előny

Amit kínálunk:
• Dinamikus munkahelyi környezet
• Hosszú távú munkaviszony
• Versenyképes jövedelem

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz