Housekeeping vezető - Hotel Yacht**** Wellness&Business Siófok

Forrás: turizmus.com

 2023. január 31. 13:35

A siófoki Hotel Yacht****Wellness&Business munkatársat keres housekeeping vezető pozícióba.

Főbb feladatok:

  • A szálloda housekeeping részlegének irányítása
  • A szállodai szobák és közös területek tisztaságának ellenőrzése
  • A housekeeping csapat toborzása, új kollégák betanítása és tréningezése
  • A szobalányok feladatainak koordinálása, munkafolyamataik megszervezése, beosztásuk elkészítése
  • A feladatokhoz szükséges eszközök, tisztítószerek nyilvántartása és rendelése, a textíliák mosatásának koordinálása
  • A részleg adminisztratív feladataink ellátása
  • Kapcsolattartás a szálloda többi részlegével

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes munkabér
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Ingyenes személyzeti étkezés
  • Szállás biztosítása igény esetén
  • Dolgozói kedvezmények (kedvezményes szállásfoglalás a cégcsoport többi szállodájában)

Munkaidő: heti 40 óra

Munkavégzéshelye: Siófok