HR-manager

Forrás: turizmus.com

 2020. augusztus 26. 10:15

Ha lelkes, kreatív és ötletekkel teli vagy, a Deutsche Hospitality az ideális munkahely számodra.

Szállodáinkban, mint a Steigenberger Hotels & Resorts, MAXX by Steigenberger, Jaz in the City, IntercityHotel és Zleep Hotels, nap mint nap tökéletes környezetet és ellátást biztosítunk a feltöltődni vágyó vendégeink és munkatársaink számára egyaránt.
Budapesti szállodánk a Keleti pályaudvarral szemben, a belvároshoz közel helyezkedik el, kiváló tömegközlekedési lehetőségekkel. 312 szobával, 5 konferenciateremmel, 220 férőhelyes mélygarázzsal, étteremmel és bárral várja vendégeit.

Gazdag hagyományokat ápoló német vállalkozásként egy nemzetközi hálózat kialakításán és fejlesztésén dolgozunk, aminek Te is részese lehetsz.

Főbb feladatok:

  • Toborzás, kiválasztás
  • Onboarding folyamat menedzselése
  • Munkaügyi adminisztráció megszervezése (külső szolgáltatóval)
  • Képzési terv összeállítása és menedzselése
  • Külső és belső tréningek szervezése
  • Belső kommunikáció, csapatépítések szervezése
  • Kapcsolattartás a külső partnerekkel
  • Talent program kialakítása és menedzselése
  • Teljesítményértékelési rendszer működtetése
  • Employer branding

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben megszerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás
  • Nyitott személyiség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet, jó csapat, stabil nemzetközi háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Kedvezményes dolgozói árak a szállodalánc szállodáiban
  • Személyzeti étkezés, munkaruha
  • Karácsonyi bónusz
  • Laptop, telefon
  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Sokoldalú képzések
  • Egészségmegőrzési programok
  • Helyi BKK-bérlet

Munkaidő:

  • Teljes munkaidős, határozatlan munkaviszony

Munkavégzés helye: IntercityHotel Budapest