HR Specialista

Forrás: turizmus.com

 2021. szeptember 23. 17:08

Ha szeretnél egy olyan új 5*-os szálloda csapatában dolgozni, amely a Leading Hotels of the World tagja egyedüliként Magyarországon, gyorsan tanulsz, szereted a felelősséget, tudsz önállóan dolgozni, de csapatban is megállod a helyed, akkor várunk, hogy csatlakozz a KOZMO Hotel Budapest dinamikus csapatához és küldd el önéletrajzodat nekünk még ma!

Főbb feladatok:

  • Toborzás-kiválasztás teljes körű lebonyolítása
  • Riportok kimutatások készítése
  • Teljes körű HR-adminisztráció és jogi megfelelésének biztosítása
  • Éves vizsgálatok megszervezése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Munkaeszközök, munkaruhák nyilvántartása
  • Folyamatos kapcsolattartás a bérszámfejtőkkel

Elvárások:

  • Szállodában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Angol (középfok/kommunikációképes szint)
  • Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
  • Önállóság, határozottság
  • Vendégközpontú gondolkodás, hozzáállás
  • Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködési képesség, csapatmunka
  • Felsőfokú releváns végzettség
  • Munkajogi szabályok naprakész ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil, munkahely
  • Hosszú távra szóló, teljes munkaidős munkalehetőség gyönyörű környezetben
  • Versenyképes juttatási csomag

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz magyar és angol nyelven