Income Auditor

Forrás: turizmus.com

 2021. május 31. 08:00

A Corinthia szállodalánchoz tartozó Thermal Hotel Aquincum pénzügyi csapatába keressük kollégánkat Income Auditor pozícióra.

Főbb feladatok:

  • Vendéglátás napi bevételének lekérése, ellenőrzése, az eltérések kiértékelése, kimutatás készítése
  • Vendéglátás számláinak ellenőrzése
  • Szállítólevelek ellenőrzése, bevételezés ellenőrzése, hibás bevételezések kijavítása
  • Áruszámlák likvidálása
  • Leltár előkészítése, leltár adatainak gépi rögzítése, ellenőrzése
  • Gyógyászat és vendéglátás havi bevételének ellenőrzése, egyeztetése a Micros és az Opera tablóival
  • Hitelkártya-jutalék vezetése

Elvárások:

  • Erős MS Office tudás
  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Micros vagy Materials Control ismeret előny
  • Szállodaipari, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Térítésmentes étkeztetést biztosítunk saját étkezőnkben
  • Nemzetközi szállodalánc által nyújtott stabil hátteret biztosítunk, ahol megbecsüljük és elismerjük munkáját
  • Szállodánk szolgáltatásait ön is kipróbálhatja

Munkavégzés helye: 1036 Budapest, Árpád fejedelem útja 94.