Junior értékesítési vezető

Forrás: turizmus.com

 2022. június 17. 19:49

Főbb feladatok:

  • Corporate ügyfélkapcsolatok kialakítása, bővítése
  • Új partnerek, üzleti lehetőségek felkutatása
  • Háznézések megszervezése, lebonyolítása
  • Corporate szerződések elkészítése
  • Bejövő ajánlatkérések kezelése, kiküldése, szerződéskötések, foglalások adminisztrációja, utókövetése, számlázása
  • Kintlévőségek kezelése, követése
  • Statisztikák, kimutatások készítése
  • Értékesítéshez tartozó adminisztratív feladatok ellátása
  • Értékesítési vezető munkájának támogatása

Elvárások:

  • 2-3 szálláshely értékesítési tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Értékesítési folyamatok teljes átlátása
  • Rugalmas személyiség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • 1-3 év releváns tapasztalat
  • Utazási irodai/szálláshely-közvetítői tapasztalat
  • Corporate területen szerzett tapasztalat
  • Meglévő partnerkapcsolatok

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Modern, jó hangulatú iroda
  • Home office lehetőség
  • Céges rendezvények

Munkaidő: Teljes munkaidős (40 óra)

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Angol és magyar nyelvű, fényképes önéletrajz