Junior sales & marketing munkatárs (részmunkaidős), Maverick Lodges, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. december 12. 12:00

Keressük legújabb munkatársunkat, aki a sales & marketing csapat részeként segít stratégiánk megvalósításában és kidolgozásában.

Főbb feladatok:

  • Group sales
  • Megjelenések menedzselése
  • Online reputáció menedzselése
  • Árlisták kezelése
  • Havi statisztikák készítése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum felhasználói szintű Microsoft Office használat (Excel, Word)

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Releváns munkatapasztalat
  • PMS és Channel Manager kezelés használatában szerzett tapasztalat
  • Angolon kívül más idegen nyelv ismerete
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezési csomag
  • Kiszámítható és rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú, biztos pozíció, fejlődési és előrelépési lehetőséggel
  • Vidám és fiatalos munkakörnyezet
  • Új és innovatív szállodaipari technológiák használata

Munkaidő:
4 óra

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzod megküldésével az alábbi e-mail címre: