Junior Sales munkatárs, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. május 17. 15:30

Continental Hotel Budapest****Superior szálloda értékesítési csapatába azonnali kezdéssel keresünk Junior Sales pozícióba szállodai értékesítésben gyakorlattal rendelkező munkatársat.

Főbb feladatok:
- Árajánlatok készítése
- Partnerkapcsolatok építése, fejlesztése
- Ügyfélkör bővítése
- Üzleti levelezés, telefonos kapcsolattartás

Elvárások:
- Szakirányú felsőfokú végzettség , turizmus-vendéglátás, szálloda-menedzsment szak preferált
- 2-3 éves szállodai értékesítésben szerzett gyakorlat MICE-Leasure- Corporate területeken
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- Német/ francia/spanyol/olasz középfokú nyelvtudás
- Szállodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
- Kiváló kommunikációs készség magyar és angol nyelven
- Word, Excel gyakorlott felhasználó

A pozíció elnyeréséhez előny:
- Maestro vagy Fidelio szállodai szoftver ismerete
- Pénzügyi ismeret

Amit kínálunk:
- Versenyképes bérezés
- Dinamikus, összetartó csapat
- Fejlődési lehetőség, tréningek
- Stabil cég
- Étkezés

A munkavégzés helye:
1075 Budapest, Dohány utca 42-44.

Munkaidő:
Napi 8 órás irodai munkarend

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet: