Karbantartó

Forrás: turizmus.com

 2022. november 22. 16:00

A standardnak megfelelő színvonal betartásával felel a szálloda gépészeti felügyeletéért, karbantartásáért, rendszeres ellenőrzéséért a műszaki vezető irányításával.

Főbb feladatok:

  • A szálloda különböző területeinek folyamatos műszaki ellenőrzése
  • Műszak során észlelt hibákat és a személyzet által jelzett hibákat elhárítja
  • Jelzi a gépészeti eszközök, berendezések esetleges cseréjének szükségességét
  • Fogadja a szervizegységeket, részt vesz a javításban
  • Elvégzi a berendezések napi beállítását, amennyiben szükséges

Elvárások:

  • Szakképzettség és/vagy középfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Pontos, megbízható, önálló és igényes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Személyzeti étkezés biztosítása
  • Utazási hozzájárulás
  • Természetközeli munkahely, családias hangulat
  • Kedvezményes üdülési lehetőség cégcsoporton belül
  • Megújult, felújított környezet

Munkaidő: Heti 40 óra

Munkavégzés helye: Thermal Hotel Visegád