Karbantartó, budapesti szálloda

Forrás: turizmus.com

 2017. augusztus 20. 10:18

A Petneházy Club Hotel***superior új munkatársat keres karbantartó munkakörbe.

FŐBB FELADATOK:

  • szakképzettségének megfelelő szakmunka, illetve javító-karbantartó munkák elvégzése
  • központi áramkimaradás esetén a rendszer ismételt üzembe helyezése
  • a vészvilágító rendszer heti ellenőrzése, meghibásodás esetén a hiba jelzése, szükség esetén felettese értesítése
  • a fogyasztómérők ellenőrzése, naplózása
  • kezelése alatt álló gépek, berendezések előírás szerinti üzemeltetése, tisztítása, karbantartása
  • különféle alkalmi-, segéd- és kisegítő munkák elvégzése
  • külső kivitelező tevékenység esetén részt vesz a munkaterület kialakításához szükséges feladatok elvégzésében
  • hatósági ellenőrzések-, vizsgálatok, szakipari szerelések alkalmával kíséret, segítés biztosítása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú erősáramú villamos végzettség
  • Karbantartói munkakörben szerzett gyakorlat
  • Épület villanyszerelési ismeretek
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • 3-5 év szakmai tapasztalat elvárás, szállodában hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
  • Önállóság, határozottság,
  • Vendégközpontú gondolkodás, hozzáállás
  • Megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs és együttműködési képesség, csapatmunka
  • Érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló képesítés előnyt jelent
  • „B” kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil, munkahely
  • Hosszútávra szóló, teljes munkaidős munkalehetőség gyönyörű környezetben
  • Versenyképes juttatási csomag(cafeteria, kedvezményes étkezési lehetőség)
  • Változatos munka

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1029 Budapest II., Feketefej u. 2-4.

Ha tudsz mindezzel azonosulni, akkor ebben a csapatban a helyed!

Fényképes önéletrajzod várjuk az alábbi email címre:

(X)