Karbantartó/Technikus

Forrás: turizmus.com

 2024. február 01. 20:25

Főbb feladatok:

  • A szálloda épületének, gépészetének, berendezéseinek, felszereléseinek folyamatos karbantartása és javítása.
  • Felügyeletére bízott elektromos, víz-, csatornahálózatok rendszeres ellenőrzése.
  • Bejelentett hibák önálló kijavítása, kisebb kivitelezési munkák.
  • A szoftveres hibabejelentő kezelése.
  • Anyagkészlet gazdálkodás.
  • Az ingatlan és a karbantartó eszközök állapotának megőrzése.
  • Elvégzett karbantartások, javítások, kiépítések, hibaelhárítások dokumentálása, munkalapok vezetése.
  • Kivitelezések alatt szoros együttműködés a kivitelezővel műszaki szempontok szerint.
  • Szobákban, étteremben és közös tereken előforduló hibák feltárása és javítása (esetleges szakcég felügyelete).
  • Udvaros, kültéri/apróbb kertészeti feladatok.
  • Hétvégi készenlét biztosítása (pontos elszámolással).

Elvárások:

  • Megbízhatóság, önálló, dinamikus munkavégzés.
  • Rugalmasság, nagy fokú munkabírás.
  • Három éves munkatapasztalat, szakképzettség
  • Nyitott, barátságos, segítőkész személyiség.
  • Legalább 3 éves szállodai karbantartói munkatapasztalat szükséges.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Outlook, Word, Excel)

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Villanyszerelő/épületgépészeti/festő végzettség.
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Bizonyítottan válságálló munkahely
  • Határozatlan idejű bejelentett munkaviszony, hosszútávú munkalehetőség
  • Fitneszterem díjmentes használata munkaidőn kívül
  • Versenyképes fizetés, SZÉP-kártya-juttatás
  • Mobiltelefon
  • Munkaruházat
  • Jó minőségű szerszámok a munkavégzéshez
  • Fiatal épület

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1094 Budapest, Tűzoltó u. 50-56.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz